Vítejte na oficiálních stránkách skupiny

Kontakt pro sjednání vystoupení kapely a získání dalších informací najdete zde

Příště hrajeme:
Hudební klub "Carpe Diem"
Jičínská 4, Praha 3 - Vinohrady
ve středu 28.února 2018 od 19,30 hod.
Rezervace míst na tel. 734 258 770

Napište nám do naší "Návštěvní knihy"

Poslechněte si zvukovou ukázku naší hasičské hymny

Náš facebook můžete navštívit zde

Stručně o kapele
HOM-BRE vznikla v r. 2006 a prošla vývojem od folk-country směrem k jazzu, zejména swingu a nevýhýbá se ani dalším žánrům. Všichni její členové mají hudební vzdělání a bohatou hudební minulost včetně činnosti v různých uskupeních od bigbeatových, jazzových a country kapel až po symfonické orchestry a pěvecké sbory. Široký repertoár kapely obsahuje cca 250 položek z oblasti country, swingu, jazzu, folku, rock-and-rollu, bigbeatu, popíku 60. až 90. let, retro, soundtracků ze známých filmů a také vlastních skladeb. Vydala 2 vlastní profilová CD (Nejvyšší čas 2008 a Divnej svět 2012). Pár skladeb z těchto CD můžete občas slyšet na Country Radiu. Informace o koncertech kapely se pravidelně nacházejí na webových stránkách i ve vysílání tohoto radia.

Informace pro pořadatele
Můžeme zahrát v sestavě od 2 až do 5 muzikantů, plné nástrojové obsazení je klávesy, trubka, saxofon, baskytara a sólová a doprovodná kytara. Současná obvyklá sestava je tříčlenná (klávesy, trubka, doprovodná kytara + foukačka). Nedílnou součástí produkce je sólový i vícehlasý zpěv. Působíme především ve Středočeském kraji a v Praze. Disponujeme vlastní zvukovou aparaturou, kterou variabilně přizpůsobíme velikosti prostoru a počtu muzikantů. U venkovních akcí požadujeme rovný zpevněný povrch a dobré zastřešení pódia. Náhrada za vystoupení kapely je vždy individuální a závisí na charakteru a délce vystoupení, dopravní vzdálenosti, počtu účinkujících, velikosti sálu a použité aparatury, přítomnosti zvukaře apod. a zejména na vzájemné dohodě. Některé zvukové ukázky si můžete poslechnout zde.

OSA
Ochranný svaz autorský (dále OSA) je podle autorského zákona č. 121/2000 Sb., prováděcích předpisů, mezinárodních dohod a smluv o zastupování, pověřen udílet souhlas k užití veškerého chráněného repertoáru domácích a zahraničních autorů. Pořadatel veřejné hudební produkce má nejméně 10 dnů před akcí toto veřejné vystoupení ohlásit na OSA, vyžádat si svolení k užití hudebních děl a za užití zaplatit autorský provozovací honorář. Poplatky společnosti OSA za veřejné vystoupení hradí pořadatel akce a nikoliv hudební skupina. Neveřejná vystoupení   (uzavřená  společnost bez výběru vstupného - např. svatby, soukromé oslavy apod.)  jsou od těchto poplatků osvobozena.

Vyplnění žádosti OSA pro užití hudebních děl - ON-LINE

DOKUMENTY ke stažení:

Žádost pro užití hudebních děl - OSA - pdf
Žádost pro užití hudebních děl - OSA - doc
Sazebník - do 3000 osob - OSA - pdf

REPERTOÁROVÉ LISTY (Příloha k žádosti OSA)
- taneční akce (podepsaný) - pdf
- klubová vystoupení (podepsaný) - pdf

SMLOUVY
Vzor smlouvy o provedení hudební produkce - pdf

ZASTUPUJE NÁS


Muzikant.cz

Hudební nástroje a zvuková zařízení nakupujeme v eshopu hudebnin www.muzikant.cz