Živou hudbu pro každou příležitost
můžete objednat zde

... a poslouchejte ! Chcete-li si dát zahrát některou z našich písniček, objednejte zde

Co je u nás nového ? aneb Zpráva o činnosti

KOMENTÁŘE

09.09.2018. Během května a června jsme nakonec odhráli tři akce v Dubči, Carpe Diem a Vráži u Písku. Do sestavy se po čase vrátil Šimon se ságem a sólovou kytarou a se Sašou opět vytvořili perfektní dechové duo. I tak jsme museli z různých důvodů naši veřejnou aktivitu redukovat. Nejbližší další vystoupení kapely bude až 28. listopadu 2018 v Carpe Diem.

20.01.2018. Pro onemocnění v kapele jsme museli zrušit vystoupení plánovaná na leden až duben 2018. O dalších akcích budeme včas informovat.

17.01.2018. To, že jsme se tady na delší dobu odmlčeli, rozhodně neznamená, že bychom přestali hrát a koncertovat. Pravda, ve druhém pololetí 2017 jsme odhráli pouze 7 veřejných vystoupení, protože více nám nedovolily pracovní povinnosti, další veřejné aktivity související s občanskou společností a trochu také nutná péče o naše zdraví. Předpokládáme, že zhruba od března 2018 opět oživíme činnost na plné obrátky ve spolupráci s naší agenturou ForFun. O sjednaných koncertech a vystoupeních budeme včas informovat. Přejeme vám i sobě dobrý a nadějný jubilejní rok 2018 !

17.06.2017 byl nejchladněnjší den měsíce června a trochu nám zkomplikoval vystoupení Na zastávce, kde se hraje ve venkovním prostoru krytém střechou. Nakonec vše dopadlo dobře, viz komentář v rubrice Ohlasy. Den naší další produkce zde připadl na 19.08.2017, což měl být podle předpovědi zase nejstudenější den celých prázdnin. Naštěstí se předpověď tak úplně nevyplnila a ukázalo se to už při odpoledním setkání prezidentského kandidáta Drahoše se svými podporovateli na Žlutých lázních v Praze, jehož jsme měli tu čest se zúčastnit. Bylo to krásné odpoledne umocněné tím, že prof. Drahoš oznámil, že už disponuje více než 78 tis. podpisy pro jeho kandidaturu. Ani večer při hraní nám počasí nijak nepřekáželo. Obavy se prostě nenaplnily a snad to tak bude i při prezidentské volbě.

V měsících červnu a červenci 2017 jsme měli tři zdařilá vystoupení v Říčanech Na Rychtě a Na zastávce. Sjednané akce do konce r. 2017 jsou uvedeny v rubrice Koncerty. Od loňského jubilejního koncertu k 10. výročí kapely nějak nestíháme pořizovat fotodokumentaci, zvukové záznamy ani videa. Zjednat nápravu si uložil sám kapelník. Taktéž by se už brzo měla objevit živá nahrávka z uvedeného slavnostního koncertu, která se momentálně stále ještě nachází ve střižně.

V únoru, březnu, dubnu a květnu jsme odehráli několik koncertů v Říčanech, klubu Carpe Diem v Praze a Lázních Toušeň. Plánovanou akci v hudebním klubu U Holečků jsme museli kvůli pracovnímu zaneprázdnění členů kapely zrušit. Srdečně zveme všechny naše příznivce do klubu Carpe Diem dne 31.5.2017 na poslední předprázdninové vystoupení zde. Program na 2. pololetí 2017 včas zveřejníme.

25.01.2017 se do hudebního klubu "Carpe Diem" dostavil skoro celý fanklub a velmi přispěl k dobré náladě i k solidnímu výkonu kapely. Po delší době se objevil i "mořský vlk" Karlík v doprovodu dvou dam a jako vždy s květinami.

14.12.2016 jsme se v hudebním klubu "U Holečků" rozloučili s rokem 2016 a zároveň představili CD Michala Rudolfa nazvané "Pozdní sběr", na kterém zpívá světové hity s jeho vlastními, velmi podařenými texty. Několik z nich Michal zazpíval za doprovodu HOM-BRE a sklidil zasloužené ovace.

10.12.2016 jsme v restauraci Sport v Říčanech hráli v improvizované sestavě v podstatě jen ve dvou doplněni kamarádkou Janou na housle. Od druhé serie se dostavil Vilda se svojí parádní foukačkou. Vznikl tak neplánovaný džemík a ad hoc jsme vystřihli i několik trojhlasých vokálů. Dostavilo se i pár našich přátel, tančilo se a vládla příjemná předvánoční nálada, ke které přispěl i vedoucí restaurace.

29.10.2016 v restauraci Sport v Říčanech jsme poprvé v kariéře pro onemocnění dalších členů kapely hráli jako duo HOM-BRE. Díky sympatickým hostům a dobré akustice sálu to byl velmi zdařilý večírek.

28.09.2016 na Václava jsme svoji "troškou do mlýna" přispěli ke zdárnému průběhu besedy pořádané občanskou iniciativou Kroměřížská výzva v restauraci Sport v Říčanech. Besedovali mj. Hana Marvanová, Pavel Fischer a Jan Hartl.

06.08.2016 v sobotu jsme hráli v příjemném a sympatickém prostředí restaurace Na Rychtě v Říčanech. Publikum skvělé, končili jsme hodinu po půlnoci. Pár fotek si můžete prohlédnout zde.

16.07.2016 v sobotu se uskutečnil slavnostní koncert k 10. výročí kapely v restauraci Na lišce v Uhříněvsi. Plný sál se dobře bavil, tančilo se a ráz večera nenarušily ani exhibice kapely v papírových čepicích, ani projevy kapelníka či zdravice hostů, zejména když se vše odehrálo na vtipné bázi. Zakládající a dlouholetý člen legendární skupiny Rangers a hlavně kamarád Jirka Veisser zazpíval pár kousků zs svého alba "Žiju, jak se dá" a za vokálního doprovodu Dáši a Standy několik klasických Rangers pecek. Za hudební agenturu ForFun, která mj. produkuje i HOM-BRE, pohovořil její šéf Aleš a zároveň uvedl duo Covers For Country Lovers, které vystoupilo se zajímavým programem stylizovaným do moderní country. Fotodokumentaci zachycující průběh večera naleznete zde.

16.04.2016 jsme v hospodě "Na kopečku" v Babicích způsobili menší pozdvižení, které rychle přešlo v malou taneční zábavu. Publikum v této hospodě zvyklé na pravidelné večery s muzikou stylu "tramp-grass" a staré country spontánně reagovalo zejména na klasické swingovky a další "pecky" v podání trubky a saxofonu Saši a Šimona. Glen Miller, Louis Armstrong, Duke Elington nebo i Petr Skoumal a další měli úspěch.